Beton architektoniczny Producent Decopanel

Zastosowanie:

Beton architektoniczny zalecamy stosować na ścianie, podłodze lub elewacji. Z betonu wykonujemy płyty, blaty, donice oraz okładziny schodów.

Beton architektoniczny można bezpiecznie kłaść w miejscach podatnych na kontakt z wodą np. łazienka, kuchnia, kominek. Zaimpregnowany beton Decopanel nie ma prawa zepsuć naszej okładziny.

Wymiary:

Produkujemy Beton w kilku standardowych wymiarach: 60 x 60 cm, 100 x 50 cm, 120 x 60 cm, 150 x 75 cm oraz według własnego wymiaru.

Dostępne grubości płyt betonowych: 10 mm (standardowe), 15 mm (posadzki),  20 mm (elewacyjne)

Kolorystyka: 

Beton architektoniczny Decopanel występuje w czterech kolorach: białym,szarym, antracytowym i czarnym. Beton jest naturalnym tworzywem więc wszelkie przebarwienia są dopuszczalnym zjawiskiem na powierzchni paneli 3D Decopanel.

Porowatość: 

Dzięki rozwiniętej technice produkcji betonowych dekoracji Decopanel mamy możliwość ustalenia efektu porowatości na powierzchni każdej płyty. Do wyboru są 3 opcje: płytki gładkie, średnio porowate oraz maksymalnie porowate.

Produkcja:

Termin realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzebnej ilości. Panele betonowe Decopanel są produkowane na bieżąco, co pozwala utrzymać jedną kolorystykę partii produkcyjnej. Średni czas realizacji wynosi do 14 dni roboczych.

Każda płyta z betonu architekonicznego jest ręcznie produkowana z wysoko jakościowego betonu architektonicznego Decopanel.

Beton architektoniczny Decopanel jest mineralną mieszanką opracowaną przez najlepszych specjalistów w laboratorium. Beton Decopanel jest wytrzymały. Naszą produkcja posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie. 

Wysyłka:

Beton architektoniczny w formie płyt Decopanel jest starannie pakowany. Każdy element jest odpowiednio zabezpieczony, aby bez problemu mógł dojechać do Klienta bez żadnych uszkodzeń. Towar z betonu architektonicznego jest wysyłany na palecie i dostarczany kurierem. Czas dostawy wynosi od 2-3 dni roboczych

Montaż

Płyty 3D z betonu architektonicznego Decopanel można zamontować na ścianę za pomocą wysoko-elastycznego kleju montażowego do betonu. Klej powinno się nałożyć na całą tylnią powierzchnię płyty.